Навколишнє середовище

header środowisko
środowisko - chłopiec w lesie

Краще завтра для всіх

Сталий розвиток є одним із глобальних "мегатрендів", які впливають на всіх нас. В Алжеко ми усвідомлюємо, що ми несемо відповідальність за те, щоб задовольняти потреби сьогоднішнього дня, не ставлячи під загрозу здатність майбутніх поколінь задовольняти потреби завтрашнього дня.

Це означає зменшення нашого негативного впливу на навколишнє середовище. Модульні будівлі, які ми виробляємо, створюють приблизно вдвічі менше відходів, ніж традиційне будівництво, завдяки меншій кількості процесів і більш суворим проектним специфікаціям, інвентаризації та контролю якості. Будівлі Алжеко оснащені енергозберігаючими функціями, такими як ефективне освітлення та радіатори, аеровані крани для зменшення споживання води і, наприклад, фотоелектричні установки - це лише деякі з багатьох переваг модульних будівель.

Сталий розвиток також означає інвестиції в наших людей. Співробітники Алжеко отримують навички та знання, необхідні для побудови успішної кар'єри. Всі співробітники мають доступ до навчання, програм розвитку та кадрової підтримки. Наша корпоративна політика забезпечує дотримання високих стандартів і прозорих кадрових процедур.

Хочете дізнатися більше про наш підхід до сталого будівництва? Зв'яжіться з нами..

logo 1
logo 2
logo 3
rozwiązania budynków modułowych

Розвиваємо нашу бізнес-модель

З економічної точки зору, Алжеко розвиває свою бізнес-модель для забезпечення фінансового зростання, створення робочих місць та реінвестування в майбутні операції. Значна частина нашого бізнесу полягає в наданні клієнтам в оренду житлових рішень, які повертаються, коли вони більше не потрібні. Така форма утилізації означає, що типова мобільна будівля може бути здана в оренду близько 20 разів протягом свого життєвого циклу - набагато ефективніший і стійкіший метод, ніж традиційні житлові рішення.

Виберіть одне з наших модульних рішень

Обирайте модульне рішення, зручне для вашого бізнесу. Відкрийте для себе наші модульні офіси під ключ, роздягальні, будівельні об'єкти, івент-проекти та модульні класи.