Будівельні контейнери для будівельних майданчиків

kontenery zaplecza budowy

Будівельні контейнери

Як виробник будівельних контейнерів, ми пропонуємо рішення, індивідуально адаптовані до потреб вашої компанії. Ми підготуємо будівельний контейнер відповідно до ваших потреб, подбавши про відповідне комплексне оснащення, щоб він виконував певну функцію - офісну, санітарну або складську. Ми пропонуємо короткострокову або довгострокову оренду, а також продаж модулів будівельних контейнерів.

zaplecza budów - Algeco

Функціональні та зручні будівельні контейнери

Комфорт і безпека - це дві найважливіші характеристики модульних будівельних контейнерів, які постачає Алжеко. Ми дбаємо про те, щоб будівельні модулі функціонували як зона відпочинку, роздягальня або туалет. Як виробник будівельних контейнерів з багаторічним досвідом, ми маємо в своєму розпорядженні готові рішення. З ними ви задовольните потреби своїх працівників і забезпечите їх місцем для відпочинку та відновлення сил.

Наша пропозиція оренди будівельних контейнерів включає також рішення для комфортної офісної роботи на будівельних майданчиках. Робочі контейнери, які ми рекомендуємо, також безпечні - в них можна зберігати як інструменти, так і будівельні матеріали.

Як виробник будівельних контейнерів, ми пристосовуємося до потреб наших клієнтів. В результаті ви можете адаптувати простір наших будівельних контейнерів відповідно до ваших потреб. Ви можете розширити робочі контейнери за допомогою знімних стін або за допомогою штабельної системи. Також можна зменшити площу будівельного контейнера або, навпаки, збільшити її, придбавши або орендувавши інший окремо стоячий будівельний контейнер.

zaplecza budów - Algeco

Комплексні контейнерні рішення від algeco

Як виробник будівельних модулів, ми гарантуємо увагу до деталей і високий стандарт наших приміщень. Використовуючи асортимент будівельних контейнерів Алжеко, ви можете бути впевнені, що вибрали функціональне і надійне рішення для приміщень.

Якщо ви вирішили придбати у нас контейнери для своїх будівельних об'єктів, то також скористайтеся нашою послугою 360º, яка заощадить вам багато часу. Як виробник будівельних контейнерів, ми не лише постачаємо їх, але й дбаємо про їхнє оснащення та встановлення. Ми також пропонуємо екологічні рішення та дбаємо про зовнішнє оздоблення. Послуга 360º також включає в себе пакети безпеки.

Як частина цього рішення, Алжеко надає

4 tys. pracowników

Експертиза в модульному будівництві

Алжеко працює на ринку вже більше 60 років, надаючи своїм клієнтам контейнерні модулі. За ці роки ми створили команду експертів, які можуть порадити найкраще та найоптимальніше рішення для вашого бізнесу. З модулів Алжеко можна створювати як тимчасові споруди, так і постійні будівлі. Завдяки нашим ноу-хау та турботі про навколишнє середовище, ми створюємо сучасні та стійкі модульні будівлі.

300 tys. jednostek

Повністю обладнані - рішення під ключ

В рамках "Сервісу 360" ми пропонуємо оренду меблів у 3 стандартах ЕКОНОМ, КОМФОРТ та ПРЕМІУМ, а також встановлення кондиціонерів, ІТ-мереж та багато інших зручностей, необхідних для сучасного бізнесу. Ми надаємо нашим клієнтам приміщення "під ключ", готові до початку вашої діяльності. Крім того, наша команда професіоналів забезпечить всебічну підтримку ваших інвестицій протягом усього періоду співпраці, а також обслуговування та підтримку орендованого обладнання.

24 kraje

Експрес-доставка та будівництво

Wykorzystując technologię budownictwa modułowego, dostarczamy naszym Klientom obiekty modułowe w ekspresowym czasie. Łatwy montaż, polegający na przyłączeniu modułów do siebie sprawia, że Twoja inwestycja może być gotowa do użytku nawet w 1 dzień! Posiadamy oddziały w całej Polsce, dzięki czemu sprawnie dostarczymy moduły kontenerowe na wskazane miejsce.

Питання? Проект?

Skontaktuj się z naszym ekspertem i dowiedz się co możemy Tobie zaoferować.

Виберіть одне з наших модульних рішень

Обирайте модульне рішення, зручне для вашого бізнесу. Відкрийте для себе наші модульні офіси під ключ, роздягальні, будівельні об'єкти, івент-проекти та модульні класи.