Чому Algeco?

dlaczego Algeco?

Експерт у модульному будівництві

ALGECO - піонер у своїй галузі. Лідер світового ринку.

У 1955 році ми представили на ринку модульні будівельні рішення. Шістдесят років потому ми вже не єдині в галузі, але все ще залишаємося номером один у світі.
Модульне будівництво стає все більш популярною темою. Як поточний лідер у цій галузі, ми хочемо надихати, роблячи сильний акцент на охороні природи та навколишньому середовищу в наших проектах. Модульна технологія, яку ми використовуємо, базується не тільки на високій якості, але й на рішеннях, які використовуються в будівлях - саме завдяки їм вони можуть гармонійно вписуватися в навколишнє середовище. Це стає можливим завдяки відповідним матеріалам (дереву та склу), а також екологічно чистим аксесуарам - вони зменшують споживання води, а також електроенергії в реальному вираженні.

rozwiązania budynków modułowych

Модульні будівлі - сучасні та екологічні рішення

Модульне будівництво стає все більш популярною темою. Як поточний лідер у цьому секторі, ми хочемо надихати, роблячи великий акцент на захисті природи та навколишнього середовища в наших проектах. Модульна технологія, яку ми використовуємо, ґрунтується не тільки на високій якості, але й на рішеннях, які використовуються в будівлях - саме завдяки їм вони можуть гармонійно вписатися в навколишнє середовище. Це стає можливим завдяки відповідним матеріалам (дереву та склу), а також екологічному, енергоефективному обладнанню.

На короткострокову чи довгострокову перспективу?

Потрібне короткострокове або довгострокове рішення? Алжеко подбає про все! Тож ви можете продовжувати свій бізнес, не турбуючись про те, де він ведеться.

Modular office

Приміщення з індивідуальним дизайном

Ціна будівництва модульного будинку, так само як і модульного офісу, залежить від багатьох факторів, в тому числі від комплексного оснащення, яке ми також пропонуємо. Завдяки нашим дизайнерським рішенням кожен клієнт зможе адаптувати відповідний простір до своїх потреб, включаючи: їдальню, кухню, конференц-зал або душову кімнату. Ми спеціалізуємося на будівництві офісів та модульних будинків, при цьому ми дбаємо не лише про власне будівництво, але й про обстановку, зокрема: стільці, дизайнерські меблі, вогнегасники, системи сигналізації та багато іншого.

Обирайте стандарт, який підходить саме вам!

Стандарти, адаптовані до ваших потреб і бюджету!

Екологічність, економія часу та свобода компонування - ось переваги модулів Алжеко. У нас є рішення для будівельних проектів, а також для офісів, шкіл, торгових точок або заходів на відкритому повітрі. Ми пропонуємо три різні стандарти модулів відповідно до ваших потреб і можливостей.

Офіс

Мінімалізм і функціональність

Вибравши цю опцію, ви забезпечите своїм співробітникам належні умови праці, що відповідають стандартам і нормам, а також необхідний рівень безпеки та захисту.

Санітарія

гнучкість і комфорт в одному флаконі

Ми підготуємо модульний об'єкт за розробленим вами планом. Зручне розташування та швидка реалізація проекту з використанням естетично привабливих модульних контейнерів Advance.

Склад

пристосовані до високих вимог

Варіант, що поєднує естетику оздоблення з інноваціями для комфорту та добробуту, безпрецедентний у світі модульного будівництва.

Наші послуги, післяпродажне обслуговування та екологія

Робота на 360°, всі аксесуари з 1 партнером

Вибрана пропозиція та професійне післяпродажне обслуговування. Ми пропонуємо повний спектр обладнання, включаючи меблі, аксесуари та засоби протипожежної безпеки, а також додаткові послуги, такі як клінінг. // Післяпродажне обслуговування Ми швидко та ефективно реагуємо на запити наших клієнтів - 24/7. Звертайтеся до нас через сайт або за телефоном. // Екологія та енергоефективність. Ми пропонуємо рішення, які підвищують ваш робочий комфорт і водночас є енергоефективними та екологічними. Серед аксесуарів - обмежувачі потоку води, освітлення з датчиком руху та, наприклад, кондиціонери або інтелектуальні радіатори. Ми бережемо навколишнє середовище і ваші гроші!

Modul

Сервіс 360° - замовляйте все від одного постачальника!

Алжеко вирізняється досвідом, різноманітністю та якістю своїх рішень. Наш пріоритет - ваш комфорт, щоб ви могли сконцентруватися на своїх пріоритетах. Ми цінуємо Ваш час - всі елементи пропозиції, очікування та коментарі можна обговорити з однією людиною - менеджером по роботі з клієнтами. Телефонуйте нам, замовляйте контейнери Алжеко і отримуйте саме те, що вам потрібно!

Післяпродажне обслуговування

Наш пріоритет - відмінний сервіс і задоволення потреб клієнтів 24/7; ми діємо швидко і комплексно 24/7

Екологія

Наша турбота про навколишнє середовище проявляється у повсякденних речах. Ми прагнемо використовувати лише чорнила на водній основі, розділяємо всі наші відходи на різні потоки, надаємо перевагу паперу та конвертам, виготовленим з переробленого паперу тощо.

Виберіть одне з наших модульних рішень

Оберіть індивідуальне модульне рішення для вашого бізнесу. Відкрийте для себе модульні офіси під ключ, будівельні об'єкти, івент-проекти, а також модульні освітні та медичні заклади.