Павільйони / комерційні / івент-контейнери

kontenery projektów eventowych

Модульні рішення надихають творців світової культури та мистецтва, прикладом чого є контейнери та торгові павільйони в одному. Наші івент-контейнери відрізняються насамперед нестандартним дизайном, можливістю створення нескінченних просторових комбінацій, а також мінімалізмом і сучасністю. Важливою є також інклюзивність, яку гарантує, серед іншого, скління, що підвищує візуальну привабливість комерційних контейнерів. Ми пропонуємо універсальні в усіх відношеннях рішення, які ви можете використовувати як виставкові контейнери, так і контейнери-вітрини для створення привабливого торгового простору.

kontenery projektu eventowego

Широкий спектр застосування виставкових контейнерів

Ми проектуємо індивідуальні об'єкти, пропонуючи продаж і короткострокову або довгострокову оренду торгових павільйонів з контейнерів. Це дозволяє використовувати їх як сезонні виставкові контейнери, які також добре працюють як торгові контейнери. Вони настільки функціональні та універсальні, що можуть використовуватися в будь-який час року.

Різноманітність конфігурацій і відсутність особливих вимог до місця установки модулів роблять виставкові та івент-контейнери Алжеко універсальними контейнерами для продажу, які добре зарекомендують себе в різних сферах:

  • в реалізації навіть найексцентричніших мистецьких проектів,
  • як зручне рішення для безпроблемного розміщення офісів продажів, пунктів обслуговування клієнтів або комерційних приміщень.
kontenery projektu eventowego

Вітринний контейнер - практичне рішення для вашого бізнесу

Варто зазначити, що демонстраційні павільйони мають широкий спектр використання, що робить їх вартими придбання. Ці типи контейнерів для мерчандайзингу добре підійдуть для всіх видів заходів. Їх можна використовувати для бару, ресторану або каси з продажу квитків - все, що завгодно! Торгові контейнери мають багато переваг, перш за все, вони легко збираються і розбираються. Завдяки ефективному сервісу ми пропонуємо торгові контейнерні павільйони, торгові та демонстраційні контейнери, створені з увагою до деталей і якості обробки.

Оренда контейнерів для заходів - це практичне рішення для компаній, що спеціалізуються в різних галузях. Тому ми дбаємо про їх оптимальне оснащення, щоб вони якнайкраще виконували свою функцію. Як виробник контейнерів - на основі нашого сервісу 360° - ми розробимо простір ваших виставкових і торгових контейнерів, створивши павільйон, надійний з точки зору безпеки, простоти використання та естетики. При цьому ми пропонуємо сучасні, екологічно чисті рішення, подбаємо про зовнішнє оздоблення та необхідний монтаж. Таким чином, ви забудете про стрес і додаткові обов'язки - ми надамо вам контейнер в якості торгового павільйону, який відразу буде готовий до використання.

Як частина цього рішення, Алжеко надає

4 tys. pracowników

Експертиза в модульному будівництві

Алжеко працює на ринку вже більше 60 років, надаючи своїм клієнтам контейнерні модулі. За ці роки ми створили команду експертів, які можуть порадити найкраще та найоптимальніше рішення для вашого бізнесу. З модулів Алжеко можна створювати як тимчасові споруди, так і постійні будівлі. Завдяки нашим ноу-хау та турботі про навколишнє середовище, ми створюємо сучасні та стійкі модульні будівлі.

300 tys. jednostek

Повністю обладнані - рішення під ключ

В рамках "Сервісу 360" ми пропонуємо оренду меблів у 3 стандартах ЕКОНОМ, КОМФОРТ та ПРЕМІУМ, а також встановлення кондиціонерів, ІТ-мереж та багато інших зручностей, необхідних для сучасного бізнесу. Ми надаємо нашим клієнтам приміщення "під ключ", готові до початку вашої діяльності. Крім того, наша команда професіоналів забезпечить всебічну підтримку ваших інвестицій протягом усього періоду співпраці, а також обслуговування та підтримку орендованого обладнання.

 

 

24 kraje

Експрес-доставка та будівництво

Використовуючи технологію модульного будівництва, ми постачаємо модульні будівлі нашим клієнтам у найкоротші терміни. Проста збірка шляхом з'єднання модулів між собою означає, що ваші інвестиції можуть бути швидко готові! Mи можемо ефективно доставити контейнерні модулі у вказане місц.

Питання? Проект?

Зв'яжіться з нашим експертом і дізнайтеся, що ми можемо вам запропонувати.

Виберіть одне з наших модульних рішень

Обирайте модульне рішення, зручне для вашого бізнесу. Відкрийте для себе наші модульні офіси під ключ, роздягальні, будівельні об'єкти, івент-проекти та модульні класи.