Трудові/соціальні контейнери

Mieszkania kontenerowe Algeco

Житлові контейнери

Ключовим питанням в організації тимчасового житла є швидкість доставки. Житлові контейнери Алжеко дають можливість надати негайну допомогу жертвам стихійних лих, які залишилися без даху над головою. Пропонуючи негайну допомогу, ми проектуємо соціальні бараки, які забезпечують оптимальний комфорт. Як виробник житлових контейнерів, ми дбаємо про надійну якість і довговічність наших рішень.

mieszkania kontenerowe Algeco

Багатофункціональний корпус контейнера

Рішення, які ми пропонуємо, також добре працюють як контейнери для персоналу. Їх можна використовувати як тимчасове модульне житлодля робітників на будівельному майданчику або для людей, які працюють на польових проектах. Незалежно від того, за яких обставин використовуються наші житлові контейнери, ми подбали про те, щоб вони відповідали потребам користувачів.

Виробник контейнерів для соціального житла Algeco підготував модульні житлові будинки, що містять:

  • санітарні приміщення (з душем, туалетом та умивальником),
  • міні-кухні.

Контейнери, призначені для проживання людей, які постраждали від стихійних лих, а також для працівників, можуть складатися з двох або більше модулів і мати площу приблизно від 30 до 60 м². Важливо, що житлові контейнери від виробника Algeco можуть бути зведені на фермах постраждалих сімей, поруч з їхніми існуючими будівлями.

mieszkania kontenerowe Algeco

Комплексні рішення, тобто продаж та оренда житлових контейнерів

Житловий контейнер - це цілорічне або тимчасове рішення, залежно від ваших потреб. Як виробник контейнерів, ми пропонуємо як продаж, так і оренду соціальних заклади. Гнучкий підхід Алжеко означає, що можна як скоротити, так і продовжити термін оренди житлових контейнерів.

Житлові контейнери, в тому числі контейнери для персоналу від Алжеко - це рішення "все включено". Наші контейнерні квартири побудовані з увагою до правильної конструкції, а також до правильного обладнання. Кожен барак для соціального житла, який ми готуємо, оптимально розроблений. Ми пропонуємо просторові рішення "під ключ", розроблені з урахуванням комфорту та безпеки, що реалізуються за допомогою послуги 360º. В рамках цієї послуги ми облаштовуємо інтер'єри, встановлюємо необхідні системи та дбаємо про екстер'єр. Ми також приділяємо велику увагу екологічним рішенням і пропонуємо "пакети безпеки". Якщо ви хочете дізнатися більше, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитися про оренду або купівлю соціальних контейнерів.

Як частина цього рішення, Алжеко надає

4 tys. pracowników

Експертиза в модульному будівництві

Алжеко працює на ринку вже понад 60 років, надаючи своїм клієнтам контейнерні модулі. За ці роки ми створили команду експертів, які порадять найкраще та найоптимальніше рішення для вашого бізнесу. З модулів Алжеко можна створювати як тимчасові споруди, так і постійні будівлі. Завдяки нашим ноу-хау та турботі про навколишнє середовище, ми створюємо сучасні та стійкі модульні будівлі.

300 tys. jednostek

Повністю обладнані - рішення під ключ

В рамках "Сервісу 360" ми пропонуємо оренду меблів у 3 стандартах ЕКОНОМ, КОМФОРТ та ПРЕМІУМ, а також встановлення кондиціонерів, ІТ-мереж та багато інших зручностей, необхідних для сучасного бізнесу. Ми надаємо нашим клієнтам приміщення "під ключ", готові до початку вашої діяльності. Крім того, наша команда професіоналів забезпечить всебічну підтримку ваших інвестицій протягом усього періоду співпраці, а також обслуговування та підтримку орендованого обладнання.

24 kraje

Експрес-доставка та будівництво

Використовуючи технологію модульного будівництва, ми постачаємо модульні будівлі нашим клієнтам у найкоротші терміни. Проста збірка шляхом з'єднання модулів між собою означає, що ваші інвестиції можуть бути швидко готові! Mи можемо ефективно доставити контейнерні модулі у вказане місц.

Питання? Проект?

Зв'яжіться з нашим експертом і дізнайтеся, що ми можемо вам запропонувати.

Виберіть одне з наших модульних рішень

Обирайте модульне рішення, зручне для вашого бізнесу. Відкрийте для себе наші модульні офіси під ключ, роздягальні, будівельні об'єкти, івент-проекти та модульні класи.