Медичні контейнери

kontenery dla służby zdrowia

Модульні рішення в боротьбі з SARS-CoV2

Палати швидкої допомоги, ізолятори та зали очікування для пацієнтів з модульних контейнерів - це експрес-рішення для охорони здоров'я в умовах боротьби зі спалахом коронавірусу.

Ви хочете відкрити польовий госпіталь, відділення невідкладної допомоги, ізолятор або зону очікування для пацієнтів за короткий проміжок часу? Модульні контейнери - це рішення, яке вирізняється швидким терміном реалізації, простотою монтажу та демонтажу, а також можливістю встановлення будівлі в будь-якому місці. Пропонуючи негайну допомогу, ми проектуємо контейнери, які забезпечують оптимальний комфорт використання. Як виробник, ми гарантуємо надійну якість і довговічність наших рішень.

kontenery dla służby zdrowia

Вирішуємо проблему нестачі місць у медичних закладах

Надзвичайні ситуації потребують швидкого реагування, надійності в діях та досвідченого партнера в дії. Кризи є тимчасовими, що передбачає пошук тимчасових рішень. Контейнери Алжеко повністю обладнані, безпечні та готові до використання. У базовій комплектації вони мають опалення, електропроводку. Можливе дооснащення модулів кондиціонерами, ІТ-інсталяціями та сантехнікою.

Наша пропозиція також включає санітарні контейнери, обладнані повним санітарним вузлом. Модульні рішення відповідають найвищим стандартам безпеки і підпорядковуються тим же нормам, що і типові об'єкти. З точки зору пожежної безпеки, теплоізоляції або доступності для людей з обмеженими можливостями, модульні будівлі Алжеко відповідають найвищим вимогам і стандартам. Об'єкти можна масштабувати - їх можна зменшувати і збільшувати відповідно до поточних потреб. Це робить їх ідеальними для медичних закладів, які потребують додаткового простору.

В Алжеко ми дбаємо не лише про правильні конструкції, але й про обладнання. Ми знаємо, як оптимально використовувати простір в наших модулях. Ми надамо вам готові до використання рішення для вашого проекту. Сервіс 3600 - для вашої зручності та безпеки.

Як частина цього рішення, Алжеко надає

4 tys. pracowników

Експертиза в модульному будівництві

Алжеко працює на ринку вже понад 60 років, надаючи своїм клієнтам контейнерні модулі. За ці роки ми створили команду експертів, які порадять найкраще та найоптимальніше рішення для вашого бізнесу. З модулів Алжеко можна створювати як тимчасові споруди, так і постійні будівлі. Завдяки нашим ноу-хау та турботі про навколишнє середовище, ми створюємо сучасні та стійкі модульні будівлі.

300 tys. jednostek

Повністю обладнані - рішення під ключ

В рамках "Сервісу 360" ми пропонуємо оренду меблів у 3 стандартах ЕКОНОМ, КОМФОРТ та ПРЕМІУМ, а також встановлення кондиціонерів, ІТ-мереж та багато інших зручностей, необхідних для сучасного бізнесу. Ми надаємо нашим клієнтам приміщення "під ключ", готові до початку вашої діяльності. Крім того, наша команда професіоналів забезпечить всебічну підтримку ваших інвестицій протягом усього періоду співпраці, а також обслуговування та підтримку орендованого обладнання.

24 kraje

Експрес-доставка та будівництво

Використовуючи технологію модульного будівництва, ми постачаємо модульні будівлі нашим клієнтам у найкоротші терміни. Проста збірка шляхом з'єднання модулів між собою означає, що ваші інвестиції можуть бути швидко готові! Mи можемо ефективно доставити контейнерні модулі у вказане місце.

Питання? Проект?

Зв'яжіться з нашим експертом і дізнайтеся, що ми можемо вам запропонувати.

Виберіть одне з наших модульних рішень

Обирайте модульне рішення, зручне для вашого бізнесу. Відкрийте для себе наші модульні офіси під ключ, роздягальні, будівельні об'єкти, івент-проекти та модульні класи.