rozwiązania dla służby zdrowia

Контейнери для охорони здоров'я

Рішення для охорони здоров'я

Zaplecza budów

будівельні майданчики

Будівельні контейнери

Контейнери - продаж та оренда

moduły kontenerowe - Algeco

Алжеко - перевірений партнер для контейнерних модулів

Модульне будівництво - це наша спеціалізація. Ми пропонуємо контейнерні рішення, адаптовані до бізнесу наших клієнтів. Ми пропонуємо продаж, короткострокову та довгострокову оренду контейнерних модулів. Наші модулі використовуються, зокрема, для створення мобільних офісів, надійних будівельних майданчиків, тимчасових залізничних станцій, модульних шкіл та ряду інших функціональних просторів. Ми пропонуємо повне оснащення офісів і модульних будівель. В рамках послуги "Сервіс 360" ми оснащуємо наші будівлі офісними та кухонними меблями, а також системами опалення, кондиціонування або гардеробами. Ми дбаємо про комфорт наших клієнтів, а також про навколишнє середовище - використовуємо екологічні, енергоефективні матеріали, обладнання та рішення.

Виберіть одне з наших модульних рішень

Оберіть модульне рішення, зручне для вашого бізнесу. Відкрийте для себе наші модульні офіси під ключ, роздягальні, будівельні об'єкти, івент-проекти та модульні класи.

dlaczego rozwiązania modularne?

Чому модульні рішення?

Понад 60 років Алжеко пропонує контейнери для створення тимчасового простору, а також будівлі як цікаву альтернативу традиційному будівництву.

Наші контейнери та модульні будівлі створюють простір відповідно до ваших потреб. З пропозицією 360° Service ви можете насолоджуватися максимальним комфортом і безпекою.

otwarty box

Ми працюємо у великих масштабах

Ми працюємо у великих масштабах і можемо взяти на себе найскладніші проекти. Минулого року ми здійснили більше поставок, ніж будь-який інший постачальник модульних об'єктів у Польщі.

ciężarówka cargo

Найбільший флот в Європі

Ми володіємо найбільшим автопарком в Європі, а це означає, що ми також маємо найкращу доступність контейнерних модулів для реалізації ваших проектів. Ми діємо швидко та адаптуємось до мінливих обставин, бюджетів та очікувань. Ми надаємо високоякісні послуги, незалежно від тривалості вашого проекту.

satysfakcja klienta

Задоволеність наших клієнтів

Ми дбаємо про задоволення наших клієнтів і прагнемо ставати все кращими і кращими. Після кожного проекту ми запитуємо, наскільки добре ми його виконали, і використовуємо систему Net Promoter Score для вимірювання задоволеності клієнтів. Наші останні результати оцінюються як відмінні.

rozwiązania na wymiar

Рішення "під ключ" та експертиза

У нас є власні команди дизайнерів, інженерів та менеджерів проектів, які можуть порадити оптимальне модульне рішення для вашого бізнесу. Ми пропонуємо модульні будівлі під ключ і надаємо всі компоненти, необхідні для вашого проекту.

euro

Найкраще співвідношення

Завдяки масштабам нашого бізнесу ми можемо запропонувати дуже привабливі умови співпраці. Ми гнучкі, тому для кожного клієнта знайдемо відповідний пакет продуктів і послуг.

Ukraine_country_icon

Послуга по всій країні

Ми працюємо в семи місцях по всій країні, що дозволяє нам доставляти і встановлювати модульні будівлі безпосередньо на місці, незалежно від того, де знаходиться об'єкт.

Питання? Проект?

Зв'яжіться з нашим експертом і дізнайтеся, що ми можемо вам запропонувати.

Контейнери й модулі на всі випадки життя

Obraz
Контейнери й модулі на всі випадки життя

Комплексне модульне будівництво - виробництво та обладнання

Модульне будівництво - це наша спеціалізація. Як виробник контейнерів, ми розробляємо контейнерні рішення, адаптовані до специфіки бізнесу наших клієнтів. Ми пропонуємо продаж та оренду контейнерних модулів, в тому числі:

Ми постачаємо модульні рішення, від будівництва до повного оснащення контейнерів. Ми встановлюємо в контейнерні модулі екологічно чисті аксесуари для зменшення споживання електроенергії та води (датчики руху, світлодіодне освітлення, фотоелементні батареї тощо).

Наші клієнти шукають ефективні рішення, і як виробник контейнерів ми надаємо пріоритет надійній якості та функціональності модулів, а також швидкій доставці. Масштабованість модулів дозволяє вільно зменшувати або збільшувати площу відповідно до потреб. Модульна конструкція дозволяє створювати індивідуальні рішення, і рішення Алжеко відповідають багатьом викликам. Модульний офіс, соціальний контейнер, а також школа або тимчасовий медичний заклад? З нами це можливо!

Ми доставляємо контейнери по всій Україні. Запрошуємо Вас до нас!