Продаж модульних контейнерів

sprzedaż kontenerów - header

Оренда контейнерів для вашого бізнесу

Швидко, гнучко та комплексно

Модульні контейнери - ідеальне рішення для тих, хто шукає функціональний і гнучкий простір як резервний варіант для інвестиційного або мобільного офісу. Модульний контейнер також є ідеальним рішенням для сезонного або цілорічного ведення бізнесу. Зверніться до відділу продажів Алжеко і дізнайтеся більше про умови придбання та доставки модульного контейнера.

Модулі можна вільно комбінувати, розташовувати і оснащувати відповідно до ваших індивідуальних потреб. Незалежно від того, чи потрібен вам офісний, торговий, житловий або санітарний контейнер, ви знайдете відповідну пропозицію в асортименті Алжеко, і ми разом спроектуємо і підготуємо вашу модульну будівлю. Залежно від вашого бюджету та призначення, ми пропонуємо нові та вживані модульні контейнери.

Klmatyzacja typu Split wewnatrz

По всій країні ми проводимо:

  • продаж офісних контейнерів
  • продаж контейнерів і торгових павільйонів
  • продаж санітарних контейнерів
  • продаж складських контейнерів
  • Безпека та надійність

Безпека та надійність

Модульні контейнери Алжеко виготовлені з міцних і безпечних матеріалів і відповідають ряду стандартів і технічних вимог. Ми пропонуємо можливість кастомізації контейнерів. Доступні різні варіанти внутрішнього оздоблення, електромонтажу, опалення, вентиляції, кондиціонування, освітлення, меблів тощо. Ми звертаємо увагу на енергозбереження та екологічність використовуваних рішень.

Питання? Проект?

Зв'яжіться з нашим експертом і дізнайтеся, що ми можемо вам запропонувати.

Виберіть одне з наших модульних рішень

Оберіть модульне рішення, зручне для вашого бізнесу. Відкрийте для себе наші модульні офіси під ключ, роздягальні, будівельні об'єкти, івент-проекти та модульні класи.